مالمیر
 
قالب وبلاگ

مالمیر روستایی در شمال غربی شهرستان الشتردر استان لرستان  در نزدیکی کوه مهاب قراردارد .مهاب از ارتفاعات بلند شهرستان سلسله وادامه کوه گرین از سلسله جبال زاگرس می باشد . در دامنه این کوه چشمه ای روان است که دل هر بیننده ای را می رباید .آب این سراب در سال های پر باران در تمام فصول روان می باشد اما در سال های اخیر به علت بارش کم در این منطقه  در فصل تابستان خشک می گردد .

در ارتفاعات این کوه گیاهان دارویی ومیوه های وحشی زیادی از جمله ریواس ،انجیر ،بن سرخ ،زرشک ،گلابی ،زالزالک و.....وجود دارد که افراد زیادی رادر فصل های بهار وتابستان به این محل می کشاند .

 

[ ۱۳٩٠/٢/٦ ] [ ٧:٤۸ ‎ب.ظ ] [ سرگروه آموزشی پایه سوم ابتدایی شهرستان الشتر نصرت الله صالحی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

متولد سال 1347 از روستای مالمیر شهرستان الشتر آموزگار پایه سوم ابتدایی سرگروه پایه سوم راهنما ارزیاب قران پایه سوم *************************** مدرس ریاضی چهارم ابتدایی، مدرس دوره های ضمن خدمت فارسی بخوانیم وبنویسیم پایه های دوم وسوم وچهارم وفارسی های جدید دوم وسوم وششم ابتدایی و...... *********************** زندگی باید کرد گاه با یک گل سرخ گاه با یک دل تنگ گاه با سوسوی امیدی کمرنگ زندگی باید کرد گاه با غزلی از احساس گاه با خوشه ای از عطر گل یاس زندگی باید کرد گاه با ناب ترین شعر زمان گاه با ساده ترین قصه یک انسان زندگی باید کرد گاه با سایه ابری سرگردان گاه با هاله ای از سوز پنهان گاه باید روئید از پس آن باران گاه باید خندید بر غمی بی پایان لحظه هایت بی غم روزگارت آرام
موضوعات وب
صفحات اختصاصی
RSS Feed

متحرک کردن عنوان اهنگ کد ساعت
تصویر متحرک پرچم و.. کد دیکشنری حدیث